O nas

Na naszych stronach internetowych iWatchery.pl zajmujemy się sprzedażą zegarków na rękę już od roku 2007. Naszą domeną są zegarki japońskie i szwajcarskie, które oferujemy po bardzo korzystnych cenach. Poza interesującymi ofertami cenowymi nasi klienci mogą liczyć na wysoki standard obsługi klienta. 

Zegarki są dla nas nie tylko środkiem do życia, ale także szczególnego rodzaju upodobaniem, dlatego mamy w oferowanych markach i modelach dobre rozeznanie i jesteśmy w stanie podać klientom natychmiastowe odpowiedzi nawet na pytania techniczne i pomóc im wybrać w krótkim czasie idealny zegarek do ich specyficznych potrzeb.

Dlaczego realizować zakupy u nas?

  • Szeroka oferta jakościowych zegarków japońskich i szwajcarskich. Citizen, Calvin Klein, Casio, Hamilton, Seiko, Tissot i Victorinox są naszą specjalnością.
  • Tysiąc modeli zegarków na magazynie.
  • Niezmierne portfolio oryginalnych zapalniczek Zippo z różnego rodzaju motywami, od zwierzęcych, poprzez zdjęcia grup muzycznych i solistów, po logo producentów pojazdów lub słynnej whiskey.
  • Dla wszystkich produktów udzielamy pełnej gwarancji 24 miesięcy, jeżeli nie zostało podane inaczej.
  • Natychmiastowa umowa i szybkie reakcje na Twoje pytania. Jeśli to możliwe, na pytania klientów odpowiadamy natychmiast, w ciągu kilku minut.
  •  Szczerość – podstawowym celem iWatchery.pl jest maksymalne zadowolenie klienta.

Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie i tylko produktów oryginalnych. Możesz być zawsze pewien, że uzyskasz 100% oryginał.